Grzegorz Bożydar Zielonko - OGNIOS  

Terapeuta - Masażysta - Mentor. 
Współtwórca i realizator projektu muzycznego Music Medicina, założyciel Solar Music Medicina, których celem i założeniem jest propagowanie oraz generowanie uzdrawiających dźwięków - wibracji.

Droga:

Zajmując się rozwojem osobistym wypracowałem własną technikę pracy energetycznej oraz pracy z dźwiękiem. Wykonuję analizy rozwoju duchowego – energetycznego w tym analizy psychometryczne a także oczyszczam energetycznie osoby, miejsca, rzeczy, budynki, mieszkania itd.,itp. Zielarz praktyk, zbieram zioła własnoręcznie. Posiadam wiedzę z zakresu litoterapii w tym jak praktycznie zastosować kamienie w codziennym życiu oraz medytacji. Perkusista, bębniarz, eksperymentuję z instrumentami archaicznymi. Współpracuję z artystami oraz organizacjami pozarządowymi promującymi zdrowie i świadome życie. Wrażliwy na zapachy pracuję z olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości. 
O sobie - Artysta Duchowy.

Umiejętności/Kursy

Posiadam inicjację mistrzowską w systemie uzdrawiania pranicznego REIKI metodą Mikao Usui.

Kurs masażu I st. Polskiego Stowarzyszenia Terapii Dźwiękiem wg. metody Petera Hessa.

Kurs masażu RainDrop Technique.

Kurs aromaterapii, pracuję z olejkami eterycznymi firmy Young Living.

Zielarz - praktyk, zbierający zioła własnoręcznie (oczywiście te dostępne w naszej strefie klimatycznej).

Posiadam wiedzę na temat litoterapii i praktycznego wykorzystywania kamieni w naszym codziennym życiu jak i w medytacji.

Wykonuję analizy rozwojowe – psychometryczne.

Prowadzę na terenie całego kraju kursy – warsztaty rozwoju osobistego a także wykonuję sesje indywidualne, koncerty - Oferta...

SOLAR MUSIC MEDICINA   

projekt propagujący i generujący uzdrawiające dźwięki – wibracje.

pres_04z (2)

Wibracje o odpowiednich częstotliwościach mobilizują komórki organizmu do procesów samo uzdrawiania i regeneracji.

Korzystamy z takich instrumentów jak misy kryształowe, misy dźwiękowe „Acama” terapeutycznej jakości zwane także tybetańskimi, misy czakrowe, gongi tybetańskie, gongi planetarne, didgeridoo, cajon, bęben ceramiczny Udu, flety indiańskie, bębny szamańskie, afrykańskie djembe, instrumenty archaiczne typu: konchy, dzwonki wietrzne koshi, grzechotki shipibo, tingshe, kije deszczowe, shruti, sansula.
Gramy koncerty grupowe. typowo medytacyjno - relaksacyjne a także wykonujemy sesje dźwiękowe indywidualne.
Pracujemy także z tańcem medytacyjnym 5Rytmów oraz Czterech Żywiołów.
Nawiązujemy współpracę z teatrami, wystawiając spektakle muzyczno – taneczno - teatralne, na wolnych plenerowych przestrzeniach gdzie można pracować z ogniem jest także pokaz Fire Show.
Warto zaznaczyć i podkreślić, że każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to wyjątkowy. Nasze koncerty trwają od 1,5 - 3 h, i jest to swojego rodzaju medytacja - opowieść z dużą ilością rytmiki oraz Harmonijnych Wibracji Rytmicznych. Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy korzystne dla każdej istoty indywidualnie oraz to, co nazwać można celem zbiorowym danej społeczności - grupy. Sukcesywnie poszerzamy instrumentarium, przez co wzbogacamy swoje możliwości – zdolności kreowania muzycznych przestrzeni. W ten sposób dostarczamy niezwykłych doznań dotąd nie spotykanych na koncertach tego typu w Polsce i za granicą.

Dźwięki które generujemy podczas koncertu transformują na wszystkich poziomach Jestestwa.

Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go "muzyką". Dla Australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość. W dźwięku tym usłyszymy Naturę. W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem. Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru. Połączenie dźwięków mis tybetańskich, gongu oraz didgeridoo daje w efekcie potężny rezonans niczym muzyka planetarna (dźwięki planet naszego układy słonecznego oraz kosmosu) – wibracja ta silnie oddziałuje na nasze struktury komórkowe oraz DNA podnosząc tym samym wibracje naszego jestestwa. Podczas koncertu śpiewamy mantry zarówno te z sanskrytu jak i polskie teksty, które mają na celu otwierać ludzkie serca.

Grzegorz Bożydar Ognios.jpg

Aktualności: