Human Design by Ognios

Kategoria: General  |  Data: 01.06.2022

Nosce te ipsum


"Poznaj Siebie" - ta sentencja ma głębokie znaczenie, ponieważ wyjątkowość człowieka wyraża się w paradoksie współistnienia w nim jednocześnie dwóch sił: determinującej - skazującej go na określone losy oraz takiej, która przyznaje mu prawo wolnego wyboru. Staje się To źródłem napięcia (konfliktu) między tym kim jesteśmy a tym kim możemy się stać.


Human Design pozwala na precyzyjne poznanie i zrozumienie jak funkcjonuje człowiek na poziomie świadomym i nieświadomym. Daje możliwość wglądu w psychologię każdego z nas, łącznie ze strategią oraz technikami podejmowania decyzji, wchodzenia w relacje, naturalnymi talentami, także szczegółami jak kształtujemy otoczenie oraz jak z nim się kontaktujemy czyli wchodzimy w interakcję.


Jeżeli jesteś gotowa/y do poznania siebie oraz swojego potencjału, to zapraszam do kontaktu, wykonuje takie analizy - wglądy wraz z opisem. Dodam od siebie, że każdy z Nas ma wrodzoną ciekawość tego "Kim Jest i Dokąd Zmierza", natomiast nie każdy ma odwagę "spojrzeć temu w oczy"...a Ty drogi czytelniku?

 
Więcej szczegółów po kontakcie, serdecznie zapraszam:
Telefon: 720 770 898

Zapraszam do odczytu Human Design by Ognios w zakładce - Human Design by Ognios


Grupa "Human Design by Ognios" na FB

 


 

Human Design by Ognios

Aktualności: